Cirko-Gejzír mozi –
Budapest

A Cirko-Gejzír mozit üzemeltető Cirko Film – Másképp Alapítvány 1993-ban alakult civil kezdeményezésre. A közhasznú, non-profit alapítvány által működtetett helyszín a budapesti artmozi-piac egyik fontos helyszíne, ahol egyedülálló filmkínálat várja a nézőket. A mozi három terme 46, illetve 30-30 fő befogadására képes, nagyrészt a Cirko Film Kft által forgalmazott filmeket vetíti. A műsor gerincét az európai művészfilmek alkotják, ezek közül is a legtöbb rangos nemzetközi fesztiváldíjakkal elismert címek. Láthatók még a fiatal magyar filmes generáció által jegyzett filmek, valamint független amerikai stúdiók által készített, vagy ázsiai, dél-amerikai alkotások is, amelyek a kommersz filmpiacon ritkán találhatók meg. A mozi hagyományosan minden nyáron megrendezi a több héten át tartó Szánsájn filmfesztivált, ahol málnaszörp és fröccs kíséretében mozizhat a közönség, a korábban elmulasztott, kedvenc cirkós filmekből válogatva.

1055 Budapest, Balassi Bálint u. 15-17.
Tel./Fax: +36-1-269-1915
Email: cirkofilm@cirkofilm.hu | jegy@cirkofilm.hu