Lehel Film-Színház –
Jászberény

2013. október 17-én adtuk át a teljesen felújított Lehel Film-Szinházat, akkor még egy – 298 férőhelyes – teremmel, digitális vetítő géppel, valamint Dolby 3D rendszerrel és térhatású hangzással. 2014 januárjában sikerült átadni egy újjabb termet amit, Sára Sándorról neveztünk el, 32 fő befogadására alkalmas és szintén rendelkezik teljes digitális 3D-s vetítőgéppel és térhatású hanggal. Mind két terem megkapta az art minősítést. Terveinknek megfelelően 4 funkció valósult meg a moziban:

1., A kor követelményeinek megfelelő mozi film vetítés,
2., Befogadó színházi tevékenység immár második bérletes évaddal,
3., Képzőművészeti kiállító tér, hiszen a város nem rendelkezett eddig megfelelő kiállító térrel
4., Kéthetente jelentkező élő zenei klubkoncertek a B. Part Caffe klubban.

A mozi 15:00-22:00-ig tart nyitva általában termenként napi 3 előadással. Vasárnaponként matiné előadásokkal, péntekenként éjszakai mozival.

5100 Jászberény, Fürdő út 3.
Tel./Fax: (57) 411-607

Kapcsolattartó: Kovács Péter