Cinego – Frankofón Fesztivál 2021

Frankofón Fesztivál 2021
2021.03.10-2021.03.31.

Kedves Filmbarát!

A mai napon elrajtolt a Francia Intézettel közösen szervezett Frankofón Fesztivál a Cinegón! A fesztivál keretében francia nyelven beszélő filmjeinkből válogattunk, valamint az Intézet jóvoltából új filmmel is bővült a kínálatunk: a Cannes-ban debütált Alice Politikaországban március 31-ig megnézhető a Cinegón!

A fesztiválra jegyet váltani az ehhez tartozó aloldalon tudtok, a 11 filmes válogatás kölcsönzése 1500 Ft.

Frankofón Fesztivál további eseményeit (koncertek, kiállítások) itt találjátok.

Alice Politikaországban

Alice Politikaországban

Lyon polgármestere, Paul Théraneau (Fabrice Luchini) harminc éve aktív szereplője a politikának. Ennyi idő éppen elég a kiégéshez. Új, friss gondolatokra van szüksége, ezért maga mellé veszi a hivatalba a filozófia szakon végzett Alice Heimannt (Anaïs Demoustier) afféle modern társalkodónőnek. Beszélgetéseikből a két nagyon különböző személyiség egyaránt sokat tanul.
Elérhető március 31-ig. Előfizetők részére is elérhető!

Frankofón Fesztivál 2021
2021.03.10-2021.03.31.

Holnap természetesen a szokásos heti hírlevelünkkel jelentkezünk, új filmekkel!

Irány a Cinego!