KÜLÖN FALKA (12) a CineFesten

Díszbemutató szeptember 11-én, Miskolcon

Szeretettel várunk mindenkit Miskolcon, a CineFesten, Kis Hajni rendező Külön falka című filmjének eseményére. Kis Hajni rendező visszatérő vendég a fesztiválon, hiszen Last Call című kisfilmjével a CineNewWave szekció díját nyerte el 2018-ban. Az idei fesztivál immár első egészestés filmjét vetíti. A Külön falka néhány héttel ezelőtt az 55. Karlovy Vary Nemzetközi Filmfesztivál East of the West szekciójában debütált, a hazai közönség pedig a 17. CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivál versenyprogramjában láthatja először. A Külön falka ezt követően szeptember 30-tól kerül országosan a mozikba.

Díszbemutató, majd közönségtalálkozó a CineFesten:
Ideje: szeptember 11. szombat, 18.15
Helye: Művészetek Háza, Miskolc, Rákóczi Ferenc u. 5. – Pressburger terem